De ijsbaan is gesloten.

Op zaterdag 27 maart kwam er een einde aan het schaatsseizoen voor de jongste jeugd van SV Woudenberg. Door middel van een feestelijke afsluiting op de Vechtse Banen in Utrecht kwam er een einde aan dit toch wel aparte schaatsseizoen. De 24 kinderen waren bijna allemaal verkleed, waarbij velen hun Onesee konden showen. Tijdens deze  laatste les werden er allerlei spelletjes gedaan, zoals ijsbowlen, een estaffeterace en linksom schaatsen.

Na 45 minuten zat de les erop, waarna de kinderen werden verrast op heerlijke pannenkoeken en wat te drinken van de vereniging. En de trainers werden door de kinderen bedankt met een mooi paasei als kado.

De schaatsen gaan nu in het vet tot het nieuwe seizoen begint eind september/begin oktober 2021.

Veel van de kinderen gaan vanaf begin mei in Doorn de skeelertraining volgen als voorbereiding op het nieuwe seizoen. Mochten uw kinderen interesse hebben om onder leiding van enthousiaste, gediplomeerde trainers skeeleren dan wel schaatsen te leren, neem dan contact met ons op om een proefles te volgen.